ТОВ "Завод теплотехніки "Санрайз"
+38 (050) 915-06-11
+38 (067) 242-82-68
sunrisegrup@ukr.net
Тут Ви можете завантажити наші додатки для Android на PlayMarket
Калькулятор твердого палива

Калькулятор палива прекрасно підходить для розрахунку економії при переведенні котелень з газових котлів на твердопаливні, а також для підрахунку необхідної кількості палива в залежності від виду твердого палива.
Лінійні втрати тиску

Додаток дозволяє розрахувати лінійні втрати тиску води (втрати на тертя) в залежності від розходу води і діаметра трубопроводу. У розрахунку враховуються теплофізичні властивості води і еквівалентна шорсткість стінок трубопроводу. Додаток ідеально підходить для монтажників котельного обладнання і дозволяє визначити необхідні діаметри трубопроводів обв'язки котелень, теплових мереж, гарячого і холодного водопостачання.
Розрахунок дросельного пристрою

Додаток виконаний у вигляді трикутника. Знаючи 2 параметри з 3-х (наявний напір, витрата теплоносія або діаметр отвору дросельного пристрою) можна розрахувати, якого бракує. Є можливість виконати розрахунки не тільки для елеваторних вузлів, але й для дросельних діафрагм.
Розрахунок гідрострілки

Основне призначення гідрострілки - це гідравлічне розділення потоків. Вона робить контури опалення динамічно незалежними при передачі руху теплоносія, але при цьому добре передає тепло від одного контуру іншому. Звідси й інша назва гідрострілки - гідравлічний роздільник.
При розрахунку гідрострілки важливо отримати повільний вертикальний рух в гідрострілки: не більше 0,1 - 0,2 метри в секунду.
Низька швидкість теплоносія в гідравлічному роздільнику потрібна для того щоб:
- дати можливість осісти зваженим часткам піску, шламу та ін.
- щоб дати можливість холодному теплоносію йти вниз, а гарячому летіти угору для отримання необхідного температурного напору. Наприклад, для теплої підлоги можна отримати другорядний контур опалення зі зниженою температурою теплоносія, а для бойлера непрямого нагріву можна отримати більш високу температуру теплоносія, здатного перехопити максимальний температурний напір.
- зменшити гідравлічний опір в гідрострілки.
- виділити з теплоносія бульбашки повітря і видалити їх через автоматичний воздухоудалитель.

Щоб самому розрахувати параметри гідрострілки необхідно обчислити її діаметр і зібрати її, відповідно до одного з методів в нашому додатку
Втрати тиску в ПВХ трубах

Додаток дозволяє розрахувати лінійні (на тертя) і місцеві втрати тиску води для труб ПВХ в залежності від розходу води і діаметра трубопроводу. У розрахунку враховуються теплофізичні властивості води і еквівалентна шорсткість стінок трубопроводу. Додаток ідеально підходить для монтажників котельного обладнання і дозволяє визначити необхідні діаметри трубопроводів обв'язки котелень, теплових мереж, гарячого і холодного водопостачання.


+38 (050) 915-06-11
+38 (067) 242-82-68
sunrisegrup@ukr.net

твердопаливна котельня

твердопаливний теплогенератор

блочно-модульна котельня

модульна котельня

паровий твердопаливний котел

котел тривалого горіння

пелетный котел